KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Färgkrita 15085190
nr 1508 5190
Olle Nyman
(1909-1999), Sverige
Färgkrita, Signerad, 39x29 cm, yttermått inklusive ram: 58x47 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 12 december 2022
kl 18:14:26
8/12 20:19:21
Olle Nyman
Läs mer om Olle Nyman